Coaching

Coaching to tryb praktyki w formie zdalnej Współpracy Indywidualnej z nauczycielem WGR. W ramach niej otrzymujesz od nauczyciela spersonalizowany program treningowy z filmami instruktażowymi oraz opisem ćwiczeń, pomoc w wyznaczaniu celów oraz monitorowaniu postępów, a także stałą komunikację oraz rozmowy 1-1.

W obecnych czasach jest to bardzo efektywna forma praktyki indywidualnej, która pozwala Ci mieć stały kontakt z nauczycielem, przesyłać mu filmy z własnych treningów oraz otrzymywać feedback i wskazówki dot. poprawności wykonywania ćwiczeń.

Online Coaching zawiera:

Spersonalizowany program treningowy dostosowany do Twoich potrzeb, celów i możliwości czasowych. W trakcie 3 miesięcy współpracy z reguły realizowane są 2 programy treningowe po ok. 6 tygodni każdy

System feedbacku wideo, dzięki któremu nauczyciel może zobaczyć jak ćwiczysz i odesłać ci wskazówki oraz komentarze do ćwiczeń (na początku każdego programu wysyłasz filmiki z wszystkimi nowymi ćwiczeniami)

Filmy instruktażowe oraz opisy ćwiczeń, a także instrukcje dot. planowania własnej praktyki

Regularny kontakt z nauczycielem i wsparcie merytoryczne w postaci: raportów mailowych (2 na każdy cykl), rozmów wideo 1-1 oraz bieżącej komunikacji

Dostęp do AWGR Online – rosnącej bazy materiałów edukacyjnych i wykładów do pracy własnej

Materiał

  1. Mobilność i przygotowanie stawów (tzw. joint prep) – kompleksowe podejścia do zwiększania zakresów ruchu, elastyczności tkanek i swobody poruszania.
  2. Trening siłowy – metodyczne i bardzo efektywne podejście do budowania siły korzystając z minimalistycznych narzędzi (podłoga, kółka, drążek) oraz głównie z masy własnego ciała.
  3. Kręgosłup – żyjemy w myśl zasady ,,you are as old as your spine” dlatego traktujemy kręgosłup jako osobną praktykę budowania jego płynności, koordynacji i świadomości.
  4. Praktyki wewnętrzne – jeśli chcesz trenować ruch, musisz również trenować bezruch. Praktyki wewnętrzne zawierają w sobie medytację, ćwiczenia oddechowe, relaksację oraz pracę nad postawą ciała.
  5. Stanie na rękach oraz inne pozycje odwrócone – techniczne i progresywne podejście do nauki podstawowych pozycji, tj. podpory, stanie na głowie, na rękach oraz bardziej zaawansowanych elementów gimnastycznych.
  6. Lokomocje – jest to język ruchu łączący w sobie elementy tańca współczesnego, capoeiry, czy gimnastyki. Zawiera różne poziomy poruszania się – w leżeniu, siedzeniu, podporach oraz w staniu, a także efektywne sposoby przemieszczania się pomiędzy górą, a dołem
  7. Koordynacja – nasze podejście do koordynacji bazuje na wykorzystaniu różnych form footwork’u oraz arm swingów, a także pracy z obiektami, tj. kij, czy piłki tenisowe

W późniejszych etapach materiał staje się bardziej rozbudowany i lepiej dostosowany do możliwości i potrzeb każdego uczestnika. Wynika to z potrzeby poznania Ciebie i Twoich możliwości fizycznych!

Zapisy

wgruncieruchu@gmail.com / tytuł maila „Online Coaching”

Składka członkowska wynosi 1650PLN na 3 miesiące i zawiera dostęp do bazy AWGR Online

Liczba miejsc jest ograniczona. Nie każdy nauczyciel w tym momencie jest w stanie przyjąć nowych uczniów. W takiej sytuacji wpiszemy Cię na listę rezerwową i wyślemy odpowiedź mailem.